facebook style=
VodaHory.cz - Vše na vodu a hory
VodaHory.cz
Vše na vodu a hory...
×
 x 

košík je prázdný

Kontaktujte nás +420 733 549 675
info@vodahory.cz

Podmínky akce Cashback jsou velmi jednoduché:
logo cashback
 
 1. Vyber si některý z produktů , který tě zaujal a je aktuálně v akci Cashback.
 2. Napiš recenzi do 3 měsíců od zakoupení. Nejdříve však po 30 dnech od zakoupení.
  Pokud by jsi termín nestíhal, zavolej, domluvíme se. Máme zájem raději o kvalitní recenzi. Než mít nic neříkající rychlokvašku.
 3. Hodnota cashbacku je uvedena u každého produktu, který je do akce zařazen.
 4. Po splnění podmínek akce vám bude částka připsána zpět na váš účet.
 
Nevíš si rady, jak recenzi napsat? Ve formuláři je návod a taky seznam, co vše potřebuješ. Budeme rádi za všechna pro i proti. Bez ohledu na to, jak budeš pokojený/á s vybavením, cashback dostaneš. Není potřeba psát haldu technický dat a parametrů z tabulky, které si člověk sám přečte u produktu. Zajímá nás a i čtenáře tvá osobní zkušenost.
 
Stejně tak i fotky. Nemusí být vyfoceny okamžitě a zrcadlovku za 150 000,-. Prostě stačí pěkná fotka z přírody, pořízená při používání. Jen aby to nebyly fotky z gauče, ale fotky z přírody a při testování. Recenzí pomáháš při výběru dalším cestovatelům. Proto musí být recenze věrohodná, čtenář si lépe udělá obrázek, jak a kde byl produkt testován. Je dobré vyfotit celý produkt, zajímavý detail, netradiční úhel a nebo prostředí. Ať to trochu vypadá - přece se pod danou recenzi podepisuješ.
 
Recenze budou zobrazeny na našem blogu vodahory.
 

Jak bude konkrétně probíhat akce Cashback?

 1. V kategorii Cashback nalezneš všechny produkty, na které se vztahuje akce cashback. Ty si některý vybereš. Na faktuře bude produkt označen hláškou Cashback.
 2. Jakmile dostaneš produkt, pořádně ho otestuj a do 90 dní od zakoupení nám zašli recenzi i s fotkami. Recenze by měla mít jednu normostranu (tedy asi 1800 znaků). Ale rozhodně to nebudeme přepočítávat.
 3. Zašli nám fotografie buď e-mailem jako přílohu, nebo nahraj na některé úložiště a pošli nám k němu odkaz. Pozor při nahrávání jako přílohu v e-mailu, abys nezhoršil kvalitu fotek. Je potřeba dodržet minimální rozlišení a to 1300 x 1000. Postačí nám osm fotografií, ale za víc budeme jedině rádi.
 4. Vše (vyplněný formulář, recenze, fotografie) zašli na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Ve formuláři jsou tvé osobní údaje a věta, že souhlasíš se zpracováním osobních údají odesláním na e-mail. Údaje potřebujeme pro proplacení Cashbacku a dalších náležitosti, jako je zveřejnění článku.
 5. Po doručení si přečteme recenzi, zkontrolujeme formulář a fotky. Obratem tě budeme informovat, zda je vše v pořádku a nebo je potřeba něco doposlat (například fotky v lepší kvalitě, protože to e-mail zmenšil).
 6. Recenzi i fotky nasdílíme na web a sociální sítě. Pokud budeš chtít být označen/a i ty, vyplň ve formuláři odkaz na svůj facebookový profil (je více lidí pod stejným jménem, tak poprosíme o odkaz na profil) a nebo instagram.
 7. Odkaz na recenzi ti zašleme, abys věděl/a, kde je recenzi konec. Jestli si ji nasdílíš na svůj profil, je zcela na tobě. My za to budeme rádi a rozhodně budeme ještě raději za #vodahory a @vodahory.
 8. Peníze odešleme na účet, který jsi nám zaslal ve formuláři do 30 dní. Omlouváme se za tuto dobu, ale účetní a právnici a tak dále. Samozřejmně se pokusíme co nejdříve.
docxFormulář.docx ke stažení
 
Pokud se chceš podívat na to, jak vypadá recenze na našem blogu, mrkni například ZDE
 
A to je vlastně vše, co je potřeba a co se děje. Pokud máš další otázky, neváhej a napiš nám e-mail na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. A malý bonus na závěr. Těm nejlepším recenzentům nabídneme spolupráci do budoucna.
Kontaktní informace

Adresa:
Vsetín, Velký Skalník 1465

Mail:
info@vodahory.cz

Tel.:
+420 733 549 675

IČO: 74502182
DIČ: CZ7211105902

O nás

U nás začínají všechny výlety, výpravy, expedice, ale i plány a sny.

Rádi vám poradíme s výběrem vhodného materiálu a vybavení, který vám pomůže uskutečnit vaše plány.

×
Nabídka E-shopu